Korlas – Ducati, Triumph Motorcycles, Italjet, Royal Alloy, Fantic Türkiye Resmi Distribütörü

Triumph’ın yeni yıldızı TF 250-X!

Triumph’ın yeni yıldızı TF 250-X!

Triumph, TF 250-X ile sınıfında çığır açan yeni modelini kullanıcılarına sunuyor. Yeni TF 250-X, güçlü motor bloğu, hafif şasisi ve üst düzey bileşenlerle donatılarak 250cc motokros pazarına adeta domine etmeye hazırlanıyor.. Triumph’ın mühendislik dehasının yeni ürünü olan TF 250-X, motokros şampiyonları Ricky Carmichael ve Iván Cervantes gibi uzmanlarla bir araya gelerek tamamen yeni bir tasarım ve üst düzey özellik paketini kullanıcılarına sunuyor.

TF 250-X’in kalbinde, kompakt ve yüksek performanslı benzersiz bir motor bloğu bulunduruyor. Yeni motor bloğu, dövme alüminyum pistonlar, titanyum valfler, hafif magnezyum kapaklar ve Exedy Belleville debriyaj gibi üst düzey bileşenlerle donatılmıştır. Bu özellikler, TF 250-X’in sınıfında lider güç-ağırlık oranına sahip olmasını sağlıyor. Benzersiz alüminyum şasi, optimum performans, hafiflik ve esneklik dengesini sağlamak için tasarlandı.

TF 250-X, premium bileşenlerle donatılmış benzersiz bir özellik listesine sahiptir. KYB süspansiyonları, Brembo fren sistemi, DirtStar alüminyum jantları, Pirelli lastikleri ve Pro-Taper ACF karbon çekirdekli gidonu TF 250-X’in sürücüye üstün  kontrol ve sürüş deneyimi sunmasını sağlıyor.

TF 250-X’in lansmanı, Triumph’ın motokros dünyasına getirdiği iddialı bir yeniliği simgeliyor. Tamamen yeni bir tasarımı ve dünya şampiyonlarıyla işbirliği içinde geliştirilen TF 250-X, sürücülere profesyonel ve amatör seviyelerde benzersiz bir deneyim vadediyor.

Triumph TF 250-X, motokros dünyasına getirdiği yenilikçi tasarımı ve üst düzey performansıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Sürücülere benzersiz bir motokros deneyimi sunan TF 250-X, Triumph’ın 120 yıllık tecrübesi ve mühendislik uzmanlığının bir ürünü olarak öne çıkıyor.

Scroll to Top

korlas