• Pzt - Cmt 10.00 - 19.00
  • Watergarden AVM Batı Ataşehir / İstanbul

Hakkımızda

KORLAS‘A HOŞGELDİNİZ

Her zaman yenilikçi, her zaman kaliteli ve her zaman daha iyi. 20 yılı aşkın bir süredir…

İnternet sitemizi ziyaret ederek bize vakit ayırdığınız için öncelikle teşekkür etmek isteriz. Amacımız siz değerli motosiklet tutkunlarına hem sıfır, hem de ikinci elde satış ve satış sonrası hizmetler noktasında elimizden geleni değil, üzerimize düşeni yapmaktır. Yenilenen sitemizde hem kendi aracınızı takas etmek için hem de servis bakım randevusu alabilmeniz için formlar hazırladık.

 — KORAY EYİLİK, KORLAS Yönetim Kurulu Başkanı

TARİHÇEMİZ

Korlas Otomotiv 1994 yılında motosiklet lastikleri dağıtıcılığı ile başladığı ticari hayatına motosiklet sarf malzemelerini de ekleyerek devam etmiştir.

2000 yılında Piaggio Grubu’nun ürünlerini satarak başladığı motosiklet satışına, 2001 yılında Suzuki markasının motosiklet konusundaki yapılanmasıyla, Korlas Otomotiv Suzuki markalı motosikletlerin İstanbul Anadolu yakasındaki tek 4S noktası olmuştur. Suzuki markalı motosikletlerin Türkiye’de tenıtılması ve satılması konularında üstün gayret gösteren Korlas Otomotiv, başarılı sonuçlara imza atmış ve Suzuki Türkiye Çözüm Ortağı olarak da görev üstlenmiştir.

2007 yılında ünlü İtalyan egzotik motosiklet üreticisi MV Agusta Türkiye Temsilciliği’ne, 2010 yılında bir diğer İtalyan motosiklet sektörü öncüsü Ducati markasının temsilciliğini de ekleyerek farklı bir boyutta yoluna devam etmiştir.

2014 yılında motosiklet sektörünün dünyadaki kurucu markalarından İngiliz Kraliyetinin alametifarikası Triumph motosikletlerinin Türkiye distribütörlüğüne layık görülmüştür.

2015 yılı itibarıyla Korlas Otomotiv, tam yetkili Türkiye ve KKTC distribütörü olarak yürümekte olduğu MV-Agusta, Ducati ve Triumph motosikletlerinin Türkiye yapılanmasına hız vermiş ve İstanbul Ataşehir’de toplamda 1400m2’den fazla kullanım alanında hizmet veren iki ayrı teşhir, depolama ve servis alanlarını hayata geçirmiştir.

An itibariyle Ducati – Triumph – Qooder – Italjet markalarıyla sektöre değer katan Korlas, 2000m2 lik alanını 2600m2 ye kadar çıkararak 11 liftlik servis alanı, yedek parça ve aksesuar noktasında iki depo ve yeni eklenecek Scrambler Ducati Showroom ile büyümeye, gelişmeye yenilenmeye devam etmektedir.

Korlas Otomotiv, Türkiye genelinde beş büyük ilde beş yetkili satıcı ve 12 servis olmak üzere yedi coğrafi bölgeden yetkili servisle temsil edilmektedir. Yeni bayilik başvuruları değerlendirilerek bayi ağı genişletilmektedir.

Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi adına markalarla ortak yürütülen CRM, CSI çalışma ve değerlendirmelerini de takip ederek uygulayan Korlas Otomotiv, rekabetin bütün koşullarına uyum sağlayarak hedeflerini yüksek tutup, ilerleme ve büyüme yolundaki kararlı yolculuğuna devam etmektedir.

SUNDUĞUMUZ AVANTAJLAR

Satış ekibimizle bağlantıya geçerek sahip olduğunuz motorun bilgilerini paylaşabilir, ikinci el fiyat ortalamasını öğrenebilir,  takas kriterleri ve avantajlı seçenekler hakkında bilgi sahibi olarak hayalinizdeki yeni motosikleti almak için ilk adımı atabilirsiniz.

Mağazalarımızda sizin için en uygun motosikleti seçmenize yardımcı olabilir, yeni başlayanlar için Türkiye’nin en iyi eğitmenleriyle sizi tanıştırabilir ve eğitim göreceğiniz alana motosikletinizi teslim edebiliriz. Dilerseniz aracınızın lojistik ihtiyaçlarını da karşılayabiliriz.

Korlas olarak sektörün öncüsü olmak hep bizim için bir zaruriyet olmuştur. Şimdi Servis sayfamıza gidip çevrimiçi servis randevusu oluşturabilirsiniz…

MÜŞTERİ YORUMLARI

EKİBİMİZ

korayeyilikpro
Koray Eyilik
Yönetim Kurulu Başkanı
Özlem Yıldırıcı
Genel Müdür
Özgün Yiğitel
Pazarlama Direktörü
Alper Şenadalı
Dış Ticaret Müdürü
Çiğdem İncesu
Operasyon Müdürü
Haktan Özen
Ducati Motosiklet Satış Müdürü
Mahir Çil
Ducati Motosiklet Satış Yöneticisi
SALİH KANBUR
Triumph Motosiklet Satış Yöneticisi
Tolga Üstüner
Satış Yöneticisi
Cem Çakmaklı
Satış Sonrası Hizmetler Yöneticisi
Koray Alp
After Sales Supervizor
Tanzer Ekmekçioğlu
Uzman Servis Danışmanı
Orhan Yılmaz
Lojistik Departman
Murad Ergüven
Yedek Parça & Aksesuar Satış Uzmanı
Onur İncesu
Yedek Parça & Aksesuar Satış Uzmanı
Erdinç Örs
Bilgi İşlem Sorumlusu
Mahmut Korkmaz
Araç Montaj ve Teslimat Teknisyeni
Yılmaz Uyar
Usta Teknisyen
Hasan Necli
Usta Teknisyen
Yavuz Acar
Servis Teknisyeni
Korlas
Abdulkadir Erduru
Servis Teknisyeni