• Pzt - Cmt 10.00 - 19.00
  • Watergarden AVM Batı Ataşehir / İstanbul

Hakkımızda

KORLAS‘A HOŞGELDİNİZ

Her zaman yenilikçi, her zaman kaliteli ve her zaman daha iyi. 20 yılı aşkın bir süredir…

İnternet sitemizi ziyaret ederek bize vakit ayırdığınız için öncelikle teşekkür etmek isteriz. Amacımız siz değerli motosiklet tutkunlarına hem sıfır, hem de ikinci elde hem satış, hem de satış sonrası hizmetlerde elimizden geleni değil, üzerimize düşeni yapmaktır. Yenilenen sitemizde hem kendi aracınızı takas etmek için hem de servis bakım randevusu alabilmeniz için formlar hazırladık. Dilerseniz tahmini bir kredi finansman planı da çıkarabilirsiniz…

 — KORAY EYİLİK, KORLAS Yönetim Kurulu Başkanı

TARİHÇEMİZ

Korlas Otomotiv 1994 yılında motosiklet lastikleri dağıtıcılığı ile başladığı ticari hayatına motosiklet sarf malzemelerini de ekleyerek devam etmiştir.

2000 yılında Piaggio Grubu’nun ürünlerini satarak başladığı motosiklet satışına, 2001 yılında Suzuki markasının motosiklet konusundaki yapılanmasıyla, Korlas Otomotiv Suzuki markalı motosikletlerin İstanbul Anadolu yakasındaki tek 4S noktası olmuştur. Suzuki markalı motosikletlerin Türkiye’de tenıtılması ve satılması konularında üstün gayret gösteren Korlas Otomotiv, başarılı sonuçlara imza atmış ve Suzuki Türkiye Çözüm Ortağı olarak da görev üstlenmiştir.

2007 yılında ünlü İtalyan egzotik motosiklet üreticisi MV Agusta Türkiye Temsilciliği’ne, 2010 yılında bir diğer İtalyan motosiklet sektörü öncüsü Ducati markasının temsilciliğini de ekleyerek farklı bir boyutta yoluna devam etmiştir.

2014 yılında motosiklet sektörünün dünyadaki kurucu markalarından İngiliz Kraliyetinin alametifarikası Triumph motosikletlerinin Türkiye distribütörlüğüne layık görülmüştür.

2015 yılı itibarıyla Korlas Otomotiv, tam yetkili Türkiye ve KKTC distribütörü olarak yürümekte olduğu MV-Agusta, Ducati ve Triumph motosikletlerinin Türkiye yapılanmasına hız vermiş ve İstanbul Ataşehir’de toplamda 1400m2’den fazla kullanım alanında hizmet veren iki ayrı teşhir, depolama ve servis alanlarını hayata geçirmiştir.

Korlas Otomotiv, Türkiye genelinde beş büyük ilde beş yetkili satıcı ve servis olmak üzere yedi coğrafi bölgede n yetkili servisle temsil edilmektedir.

Müşteri memnuniyeti ve sadakati adına markalarla ortak yürütülen CRM, CSI çalışma ve değerlendirmelerini de takip ederek uygulayan Korlas Otomotiv, rekabetin bütün koşullarına uyum sağlayarak hedeflerini yüksek tutup, ilerleme ve büyüme yolundaki zorlu yolculuğuna gururla devam edecektir…

SUNDUĞUMUZ AVANTAJLAR

Motosikletinizin değeri ne kadar? Takas teklif formumuzu kullanarak hemen tahmini bir fiyat alabilir, dilerseniz motosikletinizi mağazalarımıza getirerek hemen yeni motorunuza kavuşabilirsiniz!

Mağazalarımızda sizin için en uygun motosikleti seçmenize yardımcı olabilir, yeni başlayanlar için Türkiye’nin en iyi eğitmenleriyle sizi tanıştırabilir ve eğitim göreceğiniz alana motosikletinizi teslim edebiliriz. Dilerseniz aracınızın lojistik ihtiyaçlarını da karşılayabiliriz.

Korlas olarak sektörün öncüsü olmak hep bizim için bir zaruriyet olmuştur. Şimdi Servis sayfamıza gidip çevrimiçi servis randevusu oluşturabilirsiniz…

MÜŞTERİ YORUMLARI

EKİBİMİZ

Koray Eyilik
CEO
Özlem Alakaş
Finans ve Pazarlama müdürü
Alper Şenadalı
Dış Ticaret Müdürü
Meriç Kara
Dijital Pazarlama Müdürü