Korlas – Ducati, Triumph Motorcycles, Italjet, Royal Alloy, Fantic Türkiye Resmi Distribütörü

Ducati ve Bentley İşbirliğinin Yeni Üyesi!

Yepyeni bir işbirliği ile yepyeni bir başyapıt ortaya çıkıyor. Cesaretin ve zarafetin olağanüstü birleşimi, çekiciliğin ve yeniliğin kurallarını yeniden tanımlayan bir stil ve özelik anlayışı. Ducati Diavel for Bentley, Bentley’in Batur modelinden esinlenerek geliştirildi ve Diavel V4 teknik temeli etrafında üretildi.

Sadece 500+50 adetlik sınırlı sayıda üretilen bu model inovatif ve özel tasarımı, gelecekteki Bentley modellerinin stilini önceden belirleyen Batur’un zarif ve sofistike çizgilerinden ilham alınarak oluşturulmuştur. Scarab Green rengi, geleneksel İngiliz yarış arabalarında kullanılan yeşili anımsatan Bentley’nin renk paletinin bir parçasıdır.

Diavel for Bentley’nin yanı sıra, sipariş üzerine üretilecek 50 adet Diavel for Bentley Mulliner modeli de Bentley müşterilerine özel olarak ayrılmıştır. Bu sınırlı sayıdaki özel sürüm Diavel for Bentley ile aynı özelliklere sahip olup ekstra tasarım öğeleri barındıracaktır. Bu ultra sınırlı sürümde müşteriler, örneğin gövde rengini bir arabanın rengine uyacak şekilde veya özel Bentley paletinden seçebilecekleri gibi, motosikletlerini Ducati tasarımcılarıyla daha da kişiselleştirebilecekler.

Miami’de tanıtılan Diavel for Bentley, Miami Beach’teki Art Basel haftası kapsamında özel bir etkinlikle halka sunuldu.

Scroll to Top

korlas