Korlas – Ducati, Triumph Motorcycles, Italjet, Royal Alloy, Fantic Türkiye Resmi Distribütörü

Tamamen Yenilenen Triumph 2024 Daytona 660 Tanıtıldı!

Triumph, 2024 yılında tamamen yenilenen Daytona 660’ı tanıttı. Daytona 660, sınıfındaki en yüksek parça kalitesine ve sınıfının lider özelliklerine sahip. Triumph’ın karakteristik ve benzersiz 660cc üç silindirli motorunun yepyeni bir versiyonuna sahip Daytona 660, 93hp maksimum güç ve 69Nm maksimum tork ile pürüzsüz ve lineer bir performans sunuyor.

Trident modeline göre %17 daha fazla güç ve %9 daha fazla tork sunan Daytona 660, aynı zamanda yeni bir egzoz sistemine sahip ve bu benzersiz sistem sayesinde klasikleşmiş Daytona sesini kullanıcılarına sunuyor.Daytona 660’nın mükemmel dengeye sahip şasisi ve Showa ayarlanabilir süspansiyon sistemi sayesinde kullanıcılarına konforlu bir sürüş sunuyor.

310mm’lik çift diskli radial dört pistonlu frenleri Michelin’in yeni Power 6 lastikleri ile buluşup benzersiz yol tutuşu ge güvenliğini sağlıyor. Daytona 660, 810mm sele yüksekliği, optimum sürüş pozisyonu için geliştirilmiş gidonu ile heyecan ve güven verici bir sürüş sunuyor. Sürücülerin her zaman tam kontrolde hissetmelerini sağlamak için Daytona 660, hava şartları ve yol durumuna  göre gaz tepkisini ve çekiş kontrolü ayarlarını optimize eden üç sürüş moduna (Spor, Yol ve Yağmur) sahiptir.

Bilinen Daytona tasarım DNA’sını, agresif bir duruş ve benzersiz detaylarla birleştirip yeniden tasarlanan Daytona 660 kullanıcısının isteklerini eksiksiz yerine getiriyor.

Scroll to Top

korlas