Korlas – Ducati, Triumph Motorcycles, Italjet, Royal Alloy, Fantic Türkiye Resmi Distribütörü

XEF 450 4T MY23

Teknik Özellikler
Motor Tipi
Su/yağ soğutmalı tek silindirli motor
Çap
97.0 mm x 60.8 mm
Motor Hacmi
450 cc
Motor Gücü
53 hp
CO2 Emisyonu
93 g/km
Emisyon
Euro 5
Teknik Özellikler
Ön Çatal / Süspansiyon
Tamamen ayarlanabilir KYB 48 mm amortisör
Arka Çatal / Süspansiyon
Tamamen ayarlanabilir KYB amortisör
Tekerlek Arası Mesafe
1480 mm
Ön Lastik
90/90x21
Arka Lastik
140/90x18
Ön Fren
270 mm Disk
Arka Fren
245 mm Disk
ABS
Var
Teknik Özellikler
Sele Yüksekliği
955 mm
Uzunluk
2175 mm
Depo Kapasitesi
7.9 L
Kuru Ağırlık
119 kg
XEF 450 4T MY23 ile Keşfedin.

Genel Bakış

En iddialı olanlar için bir motosiklet: 450, Enduro'nun kraliçesidir; denge, kontrol ve aşırılık arasındaki sınırdır. Ancak endişelenmeyin: XEF450, %100 Fantic yapımı motor yönetimi tarafından kontrol altında tutulan 55'ten fazla hp gücündeki 4 zamanlı motorla bir sanat ustasıdır. Maksimum adrenalin ve performans arıyorsanız bu motosiklet tam size göre. Akıllı telefonunuzdan basit bir tıklamayla bisikletin ECU'su , Fantic Racing tarafından geliştirilen haritalama kurulumlarından birine uyum sağlar veya her türlü arazi ve hava koşulu için kendi motor kurulumunuzu oluşturabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Muhteşem 4 zamanlı motorumuz hiçbir giriş gerektirmez: büyük bir güce ve onun tadını çıkarmak için gereken her şeye sahip bir motor. Geriye doğru eğimli bir silindirle birleştirilmiş ters çevrilmiş kafa, ağırlığı merkezileştirir ve olağanüstü çeviklik ve etkileyici yol tutuşunu garanti eder . Egzoz sistemi 4 zamanlı motorumuzdan en iyi verimi almak için önemli bir bileşendir . Arrow ile işbirliği içinde geliştirilen manifold, ağırlığı merkezileştirmek için silindiri yakından kucaklarken, alüminyum terminal 450'nin tüm gücünü ve heyecan verici sesini açığa çıkarıyor.

Detaylar

Yüksek kaliteli süspansiyon, araziyi filtrelemek ve yalnızca sürücünün ihtiyaç duyduğu şeyleri tutmak için strokun her milimetresini kullanarak ultra hassas yol tutuşu garanti etmelidir. Bu nedenle KYB'yi ve 300 mm hareket mesafesine sahip, ön yükleme, uzatma ve sıkıştırma için süper ayarlanabilir 48 mm basınçlı kapalı kartuşlu SSS (Hıza Duyarlı Sistem) çatalı seçtik . Mono amortisör de Kayaba olup 315mm tekerlek hareket mesafesine sahiptir. 8 litrelik merkezi depolar, Enduro Fabrika Ekibi ile şık, temiz ve hatlı bir ergonomik tasarım üzerinde çalışmamıza olanak sağladı . Koltuk tasarımı da önemli , konforlu ve mükemmel kavrama özelliğine sahip.

Detaylı Bilgi İçin Temsilcilerimize Sorun

Motor hakkında daha fazla bilgi alabilmek için satış temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. 

Mahir Çil

Satış Temsilcisi

Mahir Çil'e Detaylı Bilgi Almak İçin Sorun.

Tanzer Ekmekçioğlu

Satış Temsilcisi

Tanzer Ekmekçioğluna Detaylı Bilgi Almak İçin Sorun.

Scroll to Top

korlas