Korlas – Ducati, Triumph Motorcycles, Italjet, Royal Alloy, Fantic Türkiye Resmi Distribütörü

XEF 250 ENDURO TRAIL 4T

Teknik Özellikler
Motor Tipi
Su/yağ soğutmalı tek silindirli motor
Çap
77 mm x 53.6 mm
Motor Hacmi
249.6 cc
Maks. Tork
18,6 Nm 6.750 dev/dk'da
CO2 Emisyonu
84 g/km
Yakıt Tüketimi
3,6 l/100 km
Emisyon
Euro 5
Teknik Özellikler
Ön Çatal / Süspansiyon
Ters Konumlandırılmış FANTIC FRS ø43mm çapında yarış için yapılmış dövme alüminyum amortisör
Arka Çatal / Süspansiyon
Ön yükleme ayarlı FANTIC FRS 125 Piggyback
Tekerlek Arası Mesafe
1608 mm
Ön Lastik
90/90x21
Arka Lastik
120/90x18
Ön Fren
260 mm Disk
Arka Fren
220 mm Disk
ABS
Var
Teknik Özellikler
Sele Yüksekliği
915 mm
Depo Kapasitesi
7,5 L
Kuru Ağırlık
122 kg
XEF 250 Enduro Trail 4T ile Keşfedin.

Genel Bakış

Fantic XEF 250 Trail Enduro, güç ve sürüş kolaylığının mükemmel birleşimidir. İleri teknoloji ve sürekli iyileştirme araştırması, en zorlu yollarda sürüşü ideal hale getirirken, doğanın ortasında uzun maceralar için daha kolay bir sürüşe olanak sağlayacaktır. Tamamen İtalya'da tasarlanıp üretilen bir motosikletin performansına ve sezgisel şasisine güvenildiğinde, hiçbir şey asla ulaşılmaz görünmeyecek. Kolay ve çok az bakım gerektiren, heyecan verici bir enduro bisiklet. Fantic Racing modellerinden ilham alan güncellenmiş estetik, aynı zamanda Fantic ve teknik ortaklarının mükemmel çabaları sayesinde Euro5 uyumludur.

Teknik Özellikler

Yeni Fantic XEF 250 Trail Enduro, elektronik yakıt enjeksiyonlu 250cc 4 zamanlı sıvı soğutmalı motor ve yepyeni bir ECU ile donatılmıştır. Euro5 uyumlu Arrow egzozu ve susturucusu. Şasi - Enduro XEF'in CrMo çelik çevre çerçevesi, sürüşün yararına yeni takviyelerin yerleştirilmesi sayesinde sağlamlık açısından optimize edildi. Enduro 250 XEF, FANTIC FRS 43mm USD yarışlardan türetilmiş çatal ve FANTIC FRS 250 Piggyback mono amortisör - ön yükleme ve hidrolik ayar ile donatılmıştır. Salınım kolu değişken kesitli ve çıkarılabilir arka çerçeveli alüminyumdan yapılmıştır.

Detaylar

Alüminyum jantlara monte edilmiş 90/90x21 - 120/90x18 Enduro lastikleri. Güçlü ve modüler 260 mm ön ve 220 mm arka dalgalı fren diskleri. XEF 250 Trail Enduro, Racing modellerine benzer bileşenlere sahip, teknik arazi parkurlarında kendilerine meydan okumak isteyenlere yönelik bir motosiklettir. Ekipman, 43 mm Red Fantic FRS ön çatal, arkalıklı FSR arka süspansiyon, ön yükleme ve hidrolik ayar, alüminyum salınım kolu, anodize arka fren ana silindir koruması, CNC ile işlenmiş üçlü kelepçeler, ayarlanabilir erişimli yarış freni sistemi, siyah anodize susturucu, el korumaları, ve hafif ergal tacı. Yeni ön maskede tam LED far bulunur.

Detaylı Bilgi İçin Temsilcilerimize Sorun

Motor hakkında daha fazla bilgi alabilmek için satış temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. 

Mahir Çil

Satış Temsilcisi

Mahir Çil'e Detaylı Bilgi Almak İçin Sorun.

Tanzer Ekmekçioğlu

Satış Temsilcisi

Tanzer Ekmekçioğluna Detaylı Bilgi Almak İçin Sorun.

Scroll to Top

korlas