Korlas – Ducati, Triumph Motorcycles, Italjet, Royal Alloy, Fantic Türkiye Resmi Distribütörü

XEF 250 4T MY23

Teknik Özellikler
Motor Tipi
Tek silindirli 4 zamanlı, sıvı soğutmalı, 4 valfli, DOHC
Motor Hacmi
250cc
Kompresyon Oranı
13.8: 1
Yakıt Tüketimi
5.6 l/100km
Emisyon
Euro 5
Teknik Özellikler
Ön Çatal / Süspansiyon
KYB ø48 mm, tamamen ayarlanabilir, tekerlek hareketi 310 mm
Arka Çatal / Süspansiyon
KYB, tamamen ayarlanabilir, tekerlek hareketi 317 mm
Tekerlek Arası Mesafe
1480 mm
Ön Jant Ebatı
90/90x21
Arka Jant Ebatı
140/90x18
Ön Fren
Hidrolik disk ø270mm
Arka Fren
Hidrolik disk ø245mm
ABS
Var
Teknik Özellikler
Sele Yüksekliği
955 mm
Depo Kapasitesi
7.9 L
Islak Ağırlık
115 kg
XEF 250 4T ile Keşfedin.

Genel Bakış

Fantic XEF 250 4 zamanlı Enduro, güç, agresiflik, performans, çok yönlülük ve kontrol açısından XE125 2 zamanlının kazanan mirasından yararlanan bir model olarak pazara ilk kez çıkıyor. XEF250, 250cc gibi rekabetçi bir kategoride bile Fantic Factory Feeling'i gururla getiriyor. XEF 250 4 zamanlı, "NewRacingEra" ile üstlenilen Fantic felsefesinin bir başka sonucudur: şimdiye kadarki en iyi yarış motosikletini geliştirmek ve kazanılan tüm deneyimi seri üretime aktarmak. Fantic'in yeni 250cc 4 zamanlı Euro5'i üretip geliştirdiği endüstriyel işbirliğimiz sayesinde bugün maksimum performans ve manevra kabiliyeti arasındaki mükemmel dengeyi temsil eden sağlam bir motosiklet.

Teknik Özellikler

Fantic XEF 250 Enduro'nun "güç ünitesi", üstten çift eksantrik miline ve Enduro kullanımına özel kam profiline sahip, yüksek performanslı, hafif ve güvenilir 250 4 zamanlı motordur. XEF 250, Enduro'ya özel dişlilerle birlikte 6 vitesli şanzımana sahiptir, ancak yola sorunsuz aktarım sağlar. Yeni XEF 250 kolay ve sezgiseldir. Taban çerçevesi birinci sınıftır. Çevre alüminyum çerçevesi Kayaba süspansiyonla mükemmel bir simbiyoz içinde çalışır. Fantic Racing departmanı tarafından kalibre edilen 310 mm hareket ve Enduro ayarlarına sahip SSS (Hıza Duyarlı Sistem) 48 mm çatal, çeşitli sürüş tarzlarına uyum sağlayarak en üst düzeyde performans sağlar.

Detaylar

Ergonomik olarak tasarlanmış radyatör muhafazaları ve arka plastikler, her durumda hareket özgürlüğü ve aracın kontrolünü sağlar. Selenin yüksek bir kavrama kapağı vardır. Standart LED farlar özellikle geceleri mükemmel görünürlüğü garanti eder. 7,9 litrelik kapasitesi sayesinde yakıt deposu büyük bir özerkliği garanti eder. Motor koruması ve el korumaları standarttır. Nissin fren sistemi , önde 270 mm ve arkada 245 mm'lik disk ile üst düzeyde güç ve modülasyon kabiliyetine sahiptir .

Detaylı Bilgi İçin Temsilcilerimize Sorun

Motor hakkında daha fazla bilgi alabilmek için satış temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. 

Mahir Çil

Satış Temsilcisi

Mahir Çil'e Detaylı Bilgi Almak İçin Sorun.

Tanzer Ekmekçioğlu

Satış Temsilcisi

Tanzer Ekmekçioğluna Detaylı Bilgi Almak İçin Sorun.

Scroll to Top

korlas