Korlas – Ducati, Triumph Motorcycles, Italjet, Royal Alloy, Fantic Türkiye Resmi Distribütörü

FANTIC CABALLERO 500 EXPLORER

Teknik Özellikler
Motor Tipi
Su/yağ soğutmalı 2 silindirli 4 zamanlı L motor
Çap
94.5 mm x 64 mm
Motor Hacmi
449 cc
Motor Gücü
39,5 HP (29,5 kW) 7100 rpm
Maks. Tork
43 Nm @ 6000 rpm
Karışım Kontrolü
Elektronik Yakıt Enjeksiyonu
CO2 Emisyonu
-
Yakıt Tüketimi
-
Emisyon
Euro 5
Teknik Özellikler
Ön Çatal / Süspansiyon
Ters konumlandırılmış 43 mm amortisör
Arka Çatal / Süspansiyon
-
Tekerlek Arası Mesafe
1435 mm
Ön Lastik
110/80 R19
Arka Lastik
140/80 R17
Ön Fren
320 mm Disk
Arka Fren
230 mm Disk
ABS
Var
Teknik Özellikler
Sele Yüksekliği
860 mm
Uzunluk
2080 mm
Depo Kapasitesi
12 L
Kuru Ağırlık
150 kg
Fantic Caballero 500 Explorer İle Keşfedin.

Genel Bakış

200 mm hareket kabiliyetine sahip ayarlanabilir süspansiyonlar ve alüminyum arka salıncak kolu, yüksek performanslı Michelin Anakee Wild'ın karşı karşıya kalacağı her türlü araziyle başa çıkmanıza olanak tanırken, arka raf, depo ve yan çantalar size isteyebileceğiniz en iyi yük kapasitesini sunar. Yolculuk tehlikeleri gizliyorsa endişelenmeyin: Yeni yan korumalar, motor koruma plakası ve diğer koruma ızgaralarıyla birlikte Caballero Explorer 500 her şeye hazırdır. Caballero Rally 500, ailenin en off-road odaklı modelidir. Caballero serisinde Krom-molibden çelik merkezi boru çerçevesi bulunur. Bu teknik tercih bir kez daha hafifliği öne çıkararak inanılmaz çeviklik ve konfor sağlar.

Teknik Özellikler

Tek silindirli, 4 valfli, sıvı soğutmalı, elektronik yakıt enjeksiyonlu motor artık Euro5 uyumludur. Asfaltta mükemmel performansın yanı sıra off-road pistlerde verimlilik sağlar. ECU kontrol ünitesi güncellenmiş bir haritaya sahip olup, tüm devirlerde daha da yumuşak bir motor gücü sağlar ve aynı zamanda maksimum güç ve tork açısından performansı optimize eder. Egzoz sistemi İtalya'da Arrow tarafından ikiz krom susturucularla yapılmıştır.

Detaylar

Caballero Explorer birçok yeni macera yükseltmesi sunuyor: çapraz çubuklu gidon, ön çamurluk, motor koruma plakası, far koruma ızgarası, ön plaka, arazi lastikleri. İkonik depo çantası, arka çanta taşıyıcı çerçeve ve yan çanta taşıyıcı çerçeve ile birlikte 17 litrelik yan çanta gibi başka yeni aksesuarlar da eklendi; yan koruma çubukları, motosikleti en zorlu koşullarda bile korumak için idealdir. Benzersiz depo rengi, beyaz ve bronz renklerin depo kapağını uzunlamasına kesen siyah bir çizgiyle bağlandığı iki renkli bir model. Yeni yan ve ön plakalar, Explorer modeli için özel olarak oluşturulmuş yeni bir grafik tasarımı gösteriyor.

Detaylı Bilgi İçin Temsilcilerimize Sorun

Motor hakkında daha fazla bilgi alabilmek için satış temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. 

Mahir Çil

Satış Temsilcisi

Mahir Çil'e Detaylı Bilgi Almak İçin Sorun.

Tanzer Ekmekçioğlu

Satış Temsilcisi

Tanzer Ekmekçioğluna Detaylı Bilgi Almak İçin Sorun.

Scroll to Top

korlas