Korlas – Ducati, Triumph Motorcycles, Italjet, Royal Alloy, Fantic Türkiye Resmi Distribütörü

DUCATI PANIGALE V2

Teknik Özellikler
Motor Tipi
Su/yağ soğutmalı 2 silindirli 4 zamanlı V motor
Çap
106 mm x 60.8 mm
Motor Hacmi
955 cc
Motor Gücü
10.750 rpm 114 kW 155 HP
Maks. Tork
9.000 rpm 104 nm
Kompresyon Oranı
12.5 :1
Karışım Kontrolü
Elektronik yakıt enjeksiyonu
CO2 Emisyonu
139 g/km
Yakıt Tüketimi
6 l/100km
Emisyon
Euro 5
Teknik Özellikler
Ön Çatal / Süspansiyon
43 mm tamamen ayarlanabilir Showa BPF amortisör
Arka Çatal / Süspansiyon
Tamamen ayarlanabilir Sachs amortisör
Tekerlek Arası Mesafe
1436 mm
Ön Jant Ebatı
3.50" x 17"
Arka Jant Ebatı
5.50" x 17"
Ön Lastik
120/70R 17 Pirelli Diablo Rosso IV Corsa
Arka Lastik
180/60R 17 Pirelli Diablo Rosso IV Corsa
Ön Fren
320 mm çift diskli fren, radyal Brembo Monobloc M4 32 4 pistonlu kaliper
Arka Fren
245 mm çapında tek diskli fren, 2 pistonlu kaliper
ABS
Var
Teknik Özellikler
Sele Yüksekliği
840 mm
Depo Kapasitesi
17 L
Kuru Ağırlık
176 kg
Panigale V2 İle Keşfedin.

Genel Bakış

Panigale V2, biri gaz kelebeği gövdesinin üstüne ve diğeri altına olmak üzere silindir başına iki enjektör monte eder; daha büyük ve yeniden açılıdır. Aynı akış hızına sahip olmasına rağmen giriş kanalları öncekilere göre daha az basınç kaybeder ve bu da giriş verimliliğini artırır. Susturucu, karşı basınç eşit kalarak gürültüdeki ani artışları daha iyi azaltabilen bir iç düzene sahiptir. Susturucu ayrıca Euro 5 emisyon standartlarıyla (Euro 5'in geçerli olduğu ülkelerde) uyumluluğu sağlayan iki adet daha büyük, geliştirilmiş emprenyeli katalitik konvertöre de sahiptir.

Teknik Özellikler

Panigale V2 motoru şasinin gerilimli bir elemanı gibi davranır. 90° aralıklarla ayarlanan silindirler, krank mili ekseni etrafında arkaya doğru eğilir ve bu da ön silindir ile yatay düzlem arasında 21°'lik bir açıya neden olur. İki silindir kafası ve alüminyum üst kapaklar, mekanik gürültüyü azaltmak için nervürlü bir tasarıma sahiptir. Karterler, ağırlık tasarrufunu optimize etmek ve tutarlı duvar kalınlığı ve artırılmış dayanıklılık sağlamak için Vacural® teknolojisi kullanılarak vakumlu dökümden yapılmıştır. Karter kapağı, debriyaj kapağı ve karterin tümü döküm alüminyumdan yapılmıştır.

Detaylar

İki küçük LED kısa far/uzun far modülünün benimsenmesi sayesinde ön far grubu son derece kompakttır. Gündüz Farı ve ikili far grubunun üst kenarı 'kaşlı' bir görünüm yaratıyor. Panigale V2'deki göstergeler 4,3" TFT ekrana sahiptir. Grafikler ve arayüz, menüde gezinmeyi ve ayar ayarlamasını kolaylaştırırken, seçilen Sürüş Modunun daha anında tanımlanmasına olanak tanır. Panigale V2'nin ön kısmında yay ön yükü, sıkıştırma ve geri tepme sönümlemesi tamamen ayarlanabilen 43 mm Showa BPF çatal bulunur.

Renk Seçenekleri

Scroll to Top

korlas