Korlas – Ducati, Triumph Motorcycles, Italjet, Royal Alloy, Fantic Türkiye Resmi Distribütörü

Yeni Trident 660 Triple Tribute Edition !

Triumph Motorcycles , yeni Triumph hayranlarına hitap edecek şekilde tasarlanmış dinamik, çağdaş bir grafik şemasına ve standart olarak sunulan Triumph Shift-Assist’e sahip, çarpıcı yeni özel versiyon Trident 660’ı piyasaya sürdü .

2024 için yeni olan Trident Triple Tribute, Triumph’un efsanevi üçlü motorlarını kutluyor ve yalnızca bir yıl boyunca satışa sunulacak. Bu son derece popüler çıplak roadster, artık Triumph’un ikonik ‘beyaz, mavi ve kırmızı’ yarış şemasını çağdaş bir şekilde yorumlayan ve bir zamanlar tarihteki en ünlü Trident’i süsleyen ayırt edici ’67’ rakamı grafiğini içeren farklı bir grafik şemasıyla mevcut. , ‘Kaygan Sam’.

Trident’in karakteristik ve benzersiz üçlü motor performansı ve meşhur yol tutuşu, zaten etkileyici olan teknik özelliklerine ve kendi sınıfı için donanım listesine eklenen Triumph Vites Değiştirme Yardımı’nın eklenmesiyle daha da keyifli olacak. Standart olarak sunulan renk uyumlu sineklik ve göbek paneli, Trident’in ayırt edici stiline daha da benzersiz bir karakter katıyor ve Triumph ile eşanlamlı olan olağanüstü uyum ve kaplama standardını sergiliyor.

EŞSİZ TRIPLE TRIBUTE EDITION TASARIM ŞEMASI
Trident Triple Tribute, beş yıl üst üste beş TT üretim yarışını kazanan tek motosiklet olan tüm zamanların en ünlü Triumph üçlü motosikleti ‘Slippery Sam’den ilham alan çarpıcı, modern bir tasarıma sahiptir. , 1971’den 1975’e. Renk uyumlu sineklik ve göbek tavasıyla birlikte beyaz, mavi ve kırmızı şema , Üç Dişli Mızrak’ın temiz, minimal çizgileri, güzel silueti ve kendine güvenen duruşuyla öne çıkıyor . ‘

67 numaralı yarış grafiğine sahip ayırt edici tank tasarımı, akıcı koltuk hattını tamamlayan imza niteliğindeki diz kesimlerini çevreliyor. Detaylara kusursuz bir özen gösterilen Trident 660, hem farlarda hem de arka lambada yüksek kaliteli Triumph rozetleri, yakıt doldurma kapağı, gidon kelepçesi ve göstergelerde logo dokunuşları ve ayrıca elmasla işlenmiş ayrıntılara sahip ek bir alüminyum Trident arması içerir. Gövde renginde radyatör kaportaları, alüminyum bağlantı elemanları ve topuk korumaları, gövde renginde çatal koruyucuları, konik alüminyum gidon ve beş kollu, siyah, hafif, dökme alüminyum jantlarla gözyaşı şeklindeki aynalar göz alıcı görünümü tamamlıyor.

 

Scroll to Top

korlas