Korlas – Ducati, Triumph Motorcycles, Italjet, Royal Alloy, Fantic Türkiye Resmi Distribütörü

Yeni Special Edition Serisi 3 Modelle Duyuruldu !

Triumph’ın geçtiğimiz hafta duyurduğu Gold Line Edition serisinden sonra, 2022 yılı için özel olarak geliştirilen ikinci seri ise Special Edition serisi.

Gold Line Edition serisinden farklı olarak bu seride, Triumph 3 farklı modelinin en özgün özelliklerini tasarımına yansıtan bir seri ortaya çıkarmış.

3 farklı modelden ilki, Dünya’nın en büyük hacimli seri üretim motoruna sahip olmasıyla bilinen Rocket 3 modeli.
Sahip olduğu 221 Nm tork gücüne değinerek, 221 Special Edition adını alan bu modelde, Red Hopper şemalı, Rocket’ın inanılmaz performans rakamlarını yansıtan bir tank grafiği ve safir siyah detaylar kullanılmış.

Modelimiz ise Street Twin.
Street Twin EC1 Special Edition olarak adlandırılan bu özel model, ilhamını Londra’nın Doğu yakasından doğan klasik motosiklet kültüründen alıyor ve Londra’nın ikonik posta kodu EC1 adını taşıyor.
EC1 modeli birinci sınıf özel stil mat gümüş rengi detaylandırmalara ve depo yan panellerde EC1 şemasının grafiklerine sahip.

Model ise 1950’lerin ve Isle of Man TT’nin efsanesi, Thruxton RS.
Thruxton RS Ton Up Edition adını alan bu özel model, markanın geçmişten gelen tutkusunu ve ikonik karakterini yansıtıyor.

Benzersiz Ton Up Edition boya şeması ve tıpkı Street Twin EC1’in sahip olduğu özel birinci sınıf detaylandırmalara sahip olan Thruxton RS Ton Up Edition, Karnaval Kırmızısı 100 yazısı, Fusion Beyaz ön çamurluğu ve bu serinin yarattığı özel dokunuşlarla benzersiz bir 2022 modeli.

Scroll to Top

korlas