Korlas – Ducati, Triumph Motorcycles, Italjet, Royal Alloy, Fantic Türkiye Resmi Distribütörü

Triumph Speed Triple 1200 RR Breitling Limited Edition Özgürlüğün ve İnovasyonun Sembolü

Triumph Motorcycles ve İsviçreli lüks saat üreticisi Breitling, modern teknolojiyi klasik tarzla buluşturan yeni bir iş birliğiyle karşımızda. Bu iki öncü marka; hassas mühendislik, performans ve tarz konusundaki uzmanlıklarını bir araya getirerek sınırlı sayıda üretilen Speed Triple 1200 RR Breitling Limited Edition motosikletini ve özel Chronomat B01 42 Triumph saatini tanıttı.

Speed Triple 1200 RR Breitling Limited Edition yalnızca 270 adet üretilmiş olup, her biri numaralandırılmıştır ve eşsiz bir set oluşturmak için özel bir Breitling saat ile eşleştirilebilir. Motosikletin üzerinde yer alan numara, sahibine özel Triumph Owners Exclusive saatin arka kasasına işlenmiş olacak, böylece saat ve motosiklet birbirinin hikayesini zenginleştirecek.

Speed Triple 1200 RR Breitling Limited Edition; altın el boyaması detaylara sahip özel bir boya şeması, Fransız dikişli lüks deri koltuk ve ultra hafif karbon fiber parçalar ile öne çıkıyor. Breitling’in varlığı ise özel Breitling başlangıç ekranı, arka janta lazerle oyulmuş Breitling logosu ve depoda yer alan altın Breitling amblemi ile kendini gösteriyor.

1983 yılında İtalyan aerobatik takımı Frecce Tricolori için tasarlanan Chronomat, mekanik kronografları eski ihtişamına geri kazandırarak kuvars trendine meydan okumuştu. Bu cesur inovasyon ruhu, Triumph’ın motosiklet dünyasındaki öncü rolüyle paylaşılan bir felsefeden doğan yeni Chronomat B01 42 Triumph saatinde de yaşatılıyor.

Triumph CEO’su Nick Bloor, “Breitling ile işbirliği yaparak iki dünyayı birleştirdik ve hassasiyet, hız ve kusursuz tarz konusundaki ortak tutkularımızı ortaya koyduk” diyor. Breitling CEO’su Georges Kern ise, “Chronomat ve Speed Triple 1200 RR, tasarım ve performans konusundaki ortak bağlılığımızın birer örneğidir. Triumph ile, sanatı ve macerayı birleştiren sağlam bir ruhu paylaşıyoruz” diye ekliyor.

Triumph ve Breitling’in bu yeni işbirliği, her iki markanın da mükemmeliyete olan bağlılıklarını ve yenilikçi ruhlarını kutluyor. Sadece 270 adetle sınırlı olan bu özel motosiklet ve saat seti, özgürlüğün ve stilin en yüksek seviyelerini simgeliyor.
Scroll to Top

korlas