Korlas – Ducati, Triumph Motorcycles, Italjet, Royal Alloy, Fantic Türkiye Resmi Distribütörü

Triumph Bonneville T120 Elvis Presley Limited Edition, Rock ‘n’ Roll Ruhuyla Bütünleşiyor!

Triumph Bonneville T120 Elvis Presley Limited Edition, bir kültür ikonuna ve tarihin en büyük rock ‘n’ roll sanatçısına adanmış unutulmaz bir saygı duruşu sunuyor. Triumph Bonneville T120 Elvis Presley Limited Edition, Elvis’in 1965 yılında en yakın arkadaşları için satın aldığı ‘Memphis Mafia Triumphs’ motosikletlerine atıfta bulunuyor!

Triumph Bonneville T120 Elvis Presley Limited Edition, Elvis’in en ikonik ’68 Comeback Special performansından stil ipuçları alarak dönemin zamansız stilini mükemmel bir şekilde yakalıyor. Siyah deri koltukları, krom detayları ve parlak kırmızı vurgularıyla göz kamaştıran Triumph Bonneville T120 Elvis Presley Limited Edition, Elvis’in sahne enerjisini ve karizmasını kendi ruhuyla bütünleştiren bir sanat eseri!

Dünya çapında yalnızca 925 adetle sınırlı olan Triumph Bonneville T120 Elvis Presley Limited Edition’ların her biri, ayrı ayrı numaralandırılmış ve imzalı bir orijinallik sertifikası ile sunuluyor. Ayrıca her Triumph Bonneville T120 Elvis Presley Limited Edition, benzersiz bir Elvis Presley ve Triumph Motorcycles plak kılıfı içinde altın bir plak ile birlikte geliyor. Bu altın plak, Elvis’in müzik mirasının ve Triumph’un kusursuz mühendisliğinin bir araya gelişine yakışır bir hediye olarak Triumph kullanıcılarının koleksiyonunu süsleyecek.

Bu özel iş birliği; hem motosiklet hem de müzik tutkunları için, efsanevi Elvis Presley’nin anısını yaşatmanın ve ona olan hayranlıklarını sergilemenin eşsiz bir yoludur. Bonneville T120 Elvis Presley Limited Edition, tarihin en büyük rock ‘n’ roll ikonuna duyulan hayranlığı, Triumph’un klasik mühendisliği ve tasarımıyla birleştirerek, koleksiyonerlere ve hayranlara unutulmaz bir deneyim sunuyor. Triumph Bonneville T120 Elvis Presley Limited Edition; Elvis’in ruhunu ve mirasını her yolculukta yeniden canlandırırken, rock ‘n’ roll ve Triumph’un birebir örtüşen özgür ruhunu rüzgarınıza katıyor!

Scroll to Top

korlas