Korlas – Ducati, Triumph Motorcycles, Italjet, Royal Alloy, Fantic Türkiye Resmi Distribütörü

SEIEMMEZZO STR

Teknik Özellikler
Marka
DUCATI
Model
Street Fighter V2
Renk
Ducati Kırmızısı
Motor Hacmi
955 cc
HP
10.750 rpm @ 112,3 kW (153) HP
TORK
9.000 rpm @ (74,8 lb-ft) 101,4nm
SELE YÜKSEKLİĞİ
845 mm
KURU AĞIRLIK
178 KG
AĞIRLIK
200 KG
ÖN JANT EBATI
5-spokes light alloy 3.50" x 17"Inc
ARKA JANT EBATI
5-spokes light alloy 5,50” x 17”Inc
Seiemmezzo STR ile Keşfedin.

Genel Bakış

Street Fighter V2, türünün tek örneği bir karaktere sahiptir. Panigale V2'nin sportif DNA'sını çok beğenilen Streetfighter'ın hem tavrı hem de stiliyle birleştirebilen bir motosiklet arayanların ihtiyaçlarını karşılar. Sonuç, alıngan performans ve maksimum sürüş keyfi sağlamak için doğru dozda güce sahip sezgisel ve kullanımı kolay bir araçtır. 178 kg kuru ağırlığa sahip olan motosiklet, en yeni nesil elektronik paketi tarafından kontrol edilen 153 hp 955 cc Superquadro motordan güç alıyor. Streetfighter V2 serisi, Ducati Kırmızısı renk şemasını ve motosikletin tasarımını güçlendiren mat metalik yeşil rengi içerir: Fırtına Yeşili .

Teknik Özellikler

Ducati Street Fighter V2 Panigale V4 için Streetfighter V4 neyse, Panigale V2 için de Streetfighter V2 odur: tavizsiz performans ve yüksek ve geniş gidonu ile yolda keyif . Kaplamalar olmadan, tankın hatlarını takip ediyormuş gibi öne doğru uzanan bir ön bölümle, sadeleştirilmiş tasarım narin ve bazen aşırıdır.

Detaylar

Ducati Street Fighter V2, türünün tek örneği bir karaktere sahiptir. Panigale V2'nin sportif DNA'sını çok beğenilen Streetfighter'ın hem tavrı hem de stiliyle birleştirebilen bir motosiklet arayanların ihtiyaçlarını karşılar. Sonuç, alıngan performans ve maksimum sürüş keyfi sağlamak için doğru dozda güce sahip sezgisel ve kullanımı kolay bir araçtır. 178 kg kuru ağırlığa sahip olan motosiklet, en yeni nesil elektronik paketi tarafından kontrol edilen 153 hp 955 cc Superquadro motordan güç alıyor. Streetfighter V2 serisi, Ducati Kırmızısı renk şemasını ve motosikletin tasarımını güçlendiren mat metalik yeşil rengi içerir: Fırtına Yeşili .

Detaylı Bilgi İçin Temsilcilerimize Sorun

Motor hakkında daha fazla bilgi alabilmek için satış temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. 

Mahir Çil

Satış Temsilcisi

Mahir Çil'e Detaylı Bilgi Almak İçin Sorun.

Tanzer Ekmekçioğlu

Satış Temsilcisi

Tanzer Ekmekçioğluna Detaylı Bilgi Almak İçin Sorun.

Scroll to Top

korlas